ELISABETTA FRANCHI – Ж Останати додатоци

7.490 ден

Обетки ELISABETTA FRANCHI

Нема на залиха

SKU: OR03M26E2-610 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Останати додатоци
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Златна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Метал