ELISABETTA FRANCHI – Ж Останати додатоци

8.390 ден

Обетки ELISABETTA FRANCHI

1 на залиха

Kоличина:
SKU: OR02M26E2-610 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Останати додатоци
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Златна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Метал