37.590 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: GI03626E2-AS3 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Палта
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црвена
Големина IT42, IT44, IT46, 42
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 95%Полиестер 5%Еластин