32.590 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: GI03026E2-P26 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Палта
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Зелена
Големина IT46, IT40, IT42
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 96%Полиестер 4%Еластин