ELISABETTA FRANCHI – Ж Панталони

17.490 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: PA02126E2-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Големина IT42, IT44, IT46, IT48
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 96%Полиестер 4%Еластин

Вие исто така би сакале…

28.990 ден

ELISABETTA FRANCHI – Ж Палта