ELISABETTA FRANCHI – Ж Панталони

17.890 ден 8.945 ден

Нема на залиха

SKU: PA01521E2-D87 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Крем
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 84%Полиестер 16%Еластин