ELISABETTA FRANCHI – Ж Патики

17.990 ден 8.995 ден

Нема на залиха

SKU: SA60H21E2-100 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа