ELISABETTA FRANCHI – Ж Ремени

12.690 ден
6.345 ден

Kоличина:
SKU: CT06S21E2-110 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Големина IT46, IT48
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран