ELISABETTA FRANCHI – Ж Ремени

10.990 ден
5.495 ден

Kоличина:
SKU: CT23S21E2-110 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Големина IT46
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран