ELISABETTA FRANCHI – Ж Високи потпетици

29.990 ден
14.995 ден

Kоличина:
SKU: SA72C21E2-110 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Големина 36, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа