ELISABETTA FRANCHI – Ж Високи потпетици

29.990 ден
17.994 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: SA72C21E2-251 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Виолетова
Големина 35, 36, 40
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа