ELISABETTA FRANCHI – Ж Здолништа

23.990 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: GO47126E2-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Здолништа
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Големина IT40, IT42, IT44, IT46
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 95%Полиестер 5%Еластин