32.990 ден 26.392 ден

Нема на залиха

SKU: 6K2L622NJBZ-0999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиамид