10.990 ден

Kоличина:
SKU: 3K1PS11DY8Z-0941 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Бермуди
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Големина 48, 50, 54, 56, 58
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 90%Памук 8%Полиестер 2%Еластин