8.190 ден

Kоличина:
SKU: 8N1TR11JRGZ-0999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Големина XS, S, L, XL, XXL, 3XL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Памук