10.390 ден

Нема на залиха

SKU: 8N1FB51JPTZ-0920 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 96%Памук 4%Еластин