7.690 ден 6.152 ден

Нема на залиха

SKU: 6K1TN91JPZZ-0999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук