10.490 ден 8.392 ден

Нема на залиха

SKU: 6K2T6B2JQAZ-0918 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин