6.990 ден
4.194 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 8N1TN81JPZZ-0022 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Големина S, L, XXL, 3XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук