6.990 ден

Kоличина:
SKU: 8N1TN81JPZZ-0975 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Големина XXL, XS, S, M, L, XL, 3XL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Памук