10.590 ден

96%Памук 4%Еластин

Нема на залиха

SKU: 8N1F361JPTZ-0999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 96%Памук 4%Еластин