12.990 ден

Нема на залиха

SKU: Y3D166YFO5B-85551 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Сина
Димензии 26 × 10 × 20 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиутеран