14.490 ден 8.694 ден

Нема на залиха

SKU: Y3D159YFN6E-81386 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 26 × 14 × 19,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран