11.490 ден

Нема на залиха

SKU: Y3H230YFN6E-81386 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 23 × 9 × 12 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиамид