11.990 ден 9.592 ден

Нема на залиха

SKU: Y4M185YLA0E-81072 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Димензии 21 × 3 × 24 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер