11.490 ден

Нема на залиха

SKU: Y3B160YGF8B-80012 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Бела
Димензии 17 × 5 × 12,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Поливинил хлорид