13.490 ден 10.792 ден

Нема на залиха

SKU: Y3D081YH15A-85888 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Бордо
Димензии 41 × 11,5 × 28,5 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиутеран