1.390 ден 1.112 ден

Сет од 2 пара чорапи со различен дезен и универзална големина.

Нема на залиха

SKU: 3023021A280-00020 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 65%Памук 33%Полиамид 2%Еластин