1.790 ден

Сет од 3 пара чорапи со различен дезен и универзална големина.

Нема на залиха

SKU: 3024021A254-73320 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 63%Памук 35%Полиамид 2%Еластин