13.990 ден 8.394 ден

78%Вискоза 22%Полиамид

Нема на залиха

SKU: 8N1EA11MPQZ-0924 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Џемпери
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 78%Вискоза 22%Полиамид