EMPORIO ARMANI – М Долна облека

3.790 ден

Сет од 3 машки боксерки во различна боја.

Нема на залиха

SKU: 1113571A723-07921 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Облека
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин