EMPORIO ARMANI – М Долна облека

3.690 ден

Сет од 3 машки боксерки во различна боја.

Нема на залиха

SKU: 1114731A717-90035 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долна облека
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин