EMPORIO ARMANI – М Долна облека

3.490 ден

Сет од 3 машки килоти во различна боја.

Kоличина:
SKU: 1116241A722-90135 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долна облека
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Мултиколор
Големина M, L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук