EMPORIO ARMANI – М Долна облека

3.490 ден

СЕТ од 3 БОКСЕРКИ

Нема на залиха

SKU: 1113571P717-75935 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долна облека
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин