EMPORIO ARMANI – М Долна облека

3.490 ден

СЕТ од 3 КИЛОТИ

Нема на залиха

SKU: 1117341P715-99720 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долна облека
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин