10.990 ден

Нема на залиха

SKU: 3K2M8Z2J49Z-0926 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 72%Памук 28%Полиестер