15.590 ден

Нема на залиха

SKU: 3K1MD81JHSZ-0999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 76%Памук 18%Полиестер 6%Еластин