12.890 ден

Нема на залиха

SKU: 3K1MD61JTNZ-0920 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 50%Модал 50%Памук