15.990 ден 12.792 ден

Нема на залиха

SKU: 6K2M7L2JRGZ-0999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 60%Памук 40%Полиестер