14.290 ден 11.432 ден

Нема на залиха

SKU: 6K1M691JHSZ-0920 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 77%Памук 19%Полиестер 4%Еластин