18.590 ден 14.872 ден

Нема на залиха

SKU: 6K2M6M2JYTZ-0101 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук