12.890 ден 10.312 ден

Нема на залиха

SKU: 8N1MD01JHSZ-0100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 76%Памук 18%Полиестер 6%Еластин