13.990 ден

Нема на залиха

SKU: 3K2M7R2J60Z-0304 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Розева
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 98%Памук 2%Еластин