14.390 ден 11.512 ден

Нема на залиха

SKU: 6K1MXD1MVRZ-0920 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Џемпери
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 78%Вискоза 22%Полиамид