EMPORIO ARMANI – М Фармерки

15.490 ден

Нема на залиха

SKU: 8N1J061FZ4Z-0942 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 99%Памук 1%Еластин