EMPORIO ARMANI – М Фармерки

15.490 ден

Нема на залиха

SKU: 3K1J111DHDZ-0005 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 68%Памук 22%Модал 6%Еластомултиестер 4%Еластин