EMPORIO ARMANI – М Фармерки

12.490 ден 7.494 ден

99%Памук 1%Еластин

Нема на залиха

SKU: 8N1J061D0IZ0-941 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 99%Памук 1%Еластин