EMPORIO ARMANI – Ж Фармерки

15.990 ден

Нема на залиха

SKU: 3K2J232DD6Z-0941 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 98%Памук 2%Еластин