EMPORIO ARMANI – Ж Фармерки

13.790 ден

Нема на залиха

SKU: 8N2J202DXIZ-0005 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 67%Памук 32%Полиестер 1%Еластин