EMPORIO ARMANI – М Фармерки

13.790 ден 11.032 ден

Нема на залиха

SKU: 8N1J061D85Z-0942 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 99%Памук 1%Еластин